1. Головна
  2. Концерт
  3. Гурт «Ласкавий травень» Tribute Show «Золоті хіти»

Гурт «Ласкавий травень» Tribute Show «Золоті хіти»

2021-03-08
18:00
Графік
Вартість квитка: від 200 грн.

до 300 грн.
Придбати квиток https://korosten.karabas.com/gurt-laskavij-traven-tribute-show-zoloti-hiti-2

Про подію

Гурт «Ласкавий травень» Tribute Show «Золоті хіти»

Заказать и купить билеты на Гурт «Ласкавий травень» Tribute Show «Золоті хіти» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Гурт «Ласкавий травень» Tribute Show «Золоті хіти» в Бердичеве состоится 08 марта 2021 г, 18:00, ДК им. О. Шабельника.

Перший український триб’ют на відомий гурт “Ласковий май” у виконанні українського гурту “Ласкавий травень” . Соліст гурту “Ласкавий травень” Влад Майський має неймовірну природну схожість голосу с голосом солісту гурту “Ласковий май” Ю.Шатуновим.

Вам варто прийти на концерт у Вашому місті та це побачити і почути. Якщо у Вас немає можливості прийти на живий концерт, Ви можете переглянути відео версію онлайн. Для цього Вам потрібно лише придбати квиток з посиланням для перегляду та увімкнути Ваш гаджет у вказаний у квитку час та насолоджуватись переглядом запису концерту.

У програмі прозвучать всі відомі хіти у виконанні Влада Майського.

Приємного перегляду та до зустрічі у Вашому місті!

Выберите дату и время проведения мероприятия и нажмите на кнопку получения конфигурации зала для перехода к заказу доступных мест

На данное мероприятие записи нет

купівля без посередників

гарантія повернення

0% комісії і зборів

Меню